Çalışanlarımız
Deneyimli ekibimiz, satın alma, kalite kontrol, satış ve satış sonrası, üstün müşteri hizmeti ile birleştirilmiş çeşitli tecrübeye ve deneyime sahiptir.

Sağlık ve güvenlik
BİMKUR, yerel ve uluslararası yasalara uygun olarak müşterilerine, tedarikçilerine ve çalışanlarına karşı çevresel ve sosyal sorumluluğu sürdürürken kalite standartlarını takip eder.

1- Dağıtım Departmanı:
1000’den fazla ürün çeşidi, kendini işine adamış uzmanlardan oluşan ekibimiz, perakende mağazalarında, müşterilerine hizmet vermeye daima hazırdır.

2- İthalat ve İhracat Departmanı:
Şirketin en önemli ticaret merkezlerinden birindeki seçkin konumu, Ürünlerin ithalat ve ihracatına yardımcı olur. İngilizce Dili Özel müşteri hizmetleri ekibimiz, müşterilere hizmet vermeye her zaman hazırdır.

3- Perakende departmanı:
BİMKUR, en iyi alışveriş deneyimini sağlamak için tasarlanmış benzersiz bir perakende konseptidir. Kuruyemiş, Baharat, Bakliyat, Çikolata, ve bünyesinde bir çok ürün bulundurur, yanı sıra kaliteli kahve, fındık, otlar, baharatlar ve baklagiller gibi taze ve özel Orta Doğu ürünlerini ve ayrıca geniş bir yelpazeye sahiptir.

Kaliteli, Teknolojik ve Müşteri odaklı Ekibimiz Size Her Daim Hizmet Etmek İçin Varız.